Veletrh For Arch

 

Datum:

Úterý 18. až sobota 22. září

Místo:

Výstaviště PVA Expo Praha

Adresa:

Beranových 667, Praha 18-Letňany

Popis akce:

Chystáte se stavět, nebo rekonstruovat? Inspirujte se na největším a nejdéle probíhajícím mezinárodním stavebním veletrhu v České republice FOR ARCH.

Již po devětadvacáté je září synonymem pro veletrh FOR ARCH. Největší stavební veletrh v ČR se v Letňanech uskuteční od úterý 18. září do soboty 22. září 2018.

Dozvíte se zde od A do Z vše k plánované stavbě či rekonstrukci vašeho domu. Odborníci poradí také se zabezpečením objektů, vytápěním i výběrem bazénu či sauny.

Máte otázky? Pro odpovědi zamiřte za odborníky do oblíbených poradenských center. FOR ARCH letos myslí i na malé návštěvníky. Ti se v sobotu budou moci zapojit do programu Řemeslo dětem. V Hale 6 si pod dozorem lektorů vyzkouší, jak vypadá práce řemeslníků. Hotový výrobek si pak jako suvenýr odnesou domů.

Rodiče jistě potěší také bezplatné hlídání dětí starších 3 let v dětském koutku. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.

www: http://www.forarch.cz

Nábor do fotbalové akademie

 

Datum:

Čtvrtek 20. září 15.30 až 16.45 hod.

Místo:

hřiště u ZŠ Tupolevova

Adresa:

Dobratická ul., Praha 18-Letňany

Popis akce:

Fotbalová akademie Letňany pořádá nábor a tréninky pro chlapce a dívky ve věku od čtyř do osmi let: vždy úterky a čtvrtky odpoledne pod vedením profesionálního trenéra Pavla Mráze, tel. 773 009 289.

Fotbalová akademie Letňany pokračuje v jarním období na hřišti s umělým trávníkem při ZŠ Tupolevova.

www:

Cvičení pro seniory v Třinecké

 

Datum:

Čtvrtek 20. září od 11 hod.

Místo:

sál v Třinecké, 1. patro

Adresa:

Třinecká 650, Praha 18-Letňany

Popis akce:

Zdravotní cvičení pro seniory na záda a páteř, doplněné o prvky jógy a pilates - vždy ve čtvrtek, trvá hodinu. Díky individuálnímu přístupu certifikované cvičitelky můžete začít kdykoliv a bez rozdílu věku.

www:
Jste zde: Úvod > Kulturní a sportovní akce