Den s Městskou policií hl. m. Prahy: ve středu 13. září na Žofíně

MESTSKA POLICIEAkce je pořádána pro děti a jejich rodiče u příležitosti 25 let Městské policie hl. m. Prahy ve středu 13. září 2017 od 10 do 18 hodin na Žofínském ostrově.

Program:

- vyhodnocení výtvarné soutěže škol „MP PRAHA očima dětí“

- zahrají MIXLE V PIXLE, PÍSKOMIL SE VRACÍ, HUGO a MP BAND

A dále: kouzelník Max Magic, soutěže pro děti, ukázky výcviku a techniky Městské policie Praha (mj. psovodi a poříční útvar), útulky pro opuštěná zvířata, malování na obličej a jízdy lodí Městské policie Praha.

Akce proběhne pod záštitou radního hl. m. Prahy Libora Hadravy. Udělejte si čas a přijďte, těšíme se na vás. Více informací na webové stránce mppraha.cz.

Číst dál: Den s Městskou policií hl. m. Prahy: ve středu 13. září na Žofíně

Dopravní změny v den konání koncertu Robbieho Williamse

METRO LETNANY NASTUPISTEPo celý den v sobotu 19. srpna 2017 budou zastávky autobusových linek číslo 110, 136, 140, 158, 195, 201, 209, 351 a 377 v oblasti stanice metra Letňany přemístěny.

Důvodem je koncert britského zpěváka Robbieho Williamse na letišti v Letňanech. K přepravě na akci doporučuje Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) využít linku metra C do stanice Letňany.

Po ukončení koncertu DPP doporučuje využít rovněž metro, jehož provoz bude od 22.30 do 24.00 hod. výrazně posílen na všech linkách.

Posílen bude také provoz autobusové linky číslo 136 v úseku Vysočanská (metro „B“) – Letňany od 16.00 do 20.00 hod. a pro cestu zpět v úseku Letňany - Vysočanská (metro „B“) pak od 22.30 do 24.00 hod.

Číst dál: Dopravní změny v den konání koncertu Robbieho Williamse

Robbie Williams představí v sobotu nový hit Party Like a Russian

PARTY LIKE RUSSIAN 1Na koncertu britské popové megastar Robbieho Williamse, jenž se uskuteční již tuto sobotu 19. srpna 2017 na letišti v Letňanech, zazní mj. i nová skladba Party Like a Russian.

V klipu této skladby se Robbie Williams převtělil do ruského boháče obklopeného tanečnicemi.

Vystoupení se uskuteční v rámci Williamsova turné k jeho albu The Heavy Entertainment Show, jež vyšlo počátkem listopadu loňského roku. Třiačtyřicetiletý rodák ze Stoke-on-Trent, města v anglickém hrabství Staffordshire, se stal celebritou už počátkem 90. let coby člen chlapecké kapely Take That.

Číst dál: Robbie Williams představí v sobotu nový hit Party Like a Russian

Jste zde: Úvod