Rolling Stones vystoupí 4. července v Letňanech

Vstupenky se začnou prodávat 9. března

ROLLING STONES 2018 INFO 1Slavná rocková skupina Rolling Stones vystoupí ve středu 4. července 2018 na letišti v Letňanech. Série koncertů je součástí evropského turné britských rockerů.

Koncertní turné začne 17. května a skončí 8. července. Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood během něj vystoupí v Irsku, Británii, Německu, Francii, Polsku a také České republice.

Vstupenky na pražský koncert, jejichž ceny začínají na ceně 1.990 korun, budou k dispozici v pátek 9. března v 10.00 hod. přes www.RollingStones.cz. Na jednu transakci bude limit osmi vstupenek. V nabídce budou vstupenky ke stání i sezení, stejně jako omezený počet VIP balíčků.

Loňské podzimní turné Rolling Stones zahájili v Německu a poté se zastavili v Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Španělsku, Nizozemsku, Dánsku, Švédsku a Francii.

Kapelu Rolling Stones proslavily hity, jako je Angie, Wild Horses, Memory Motel, Honky Tonk Women nebo (I Can't Get No) Satisfaction. Jejich první album vyšlo v roce 1964. Během následujících desetiletí vydala kapela ještě asi třicet studiových desek. Ta poslední z předloňského roku nese název Blue & Lonesome.

Loni na podzim v Mnichově přišlo na Rolling Stones více než 70 tisíc fanoušků a podobnou návštěvu lze o čekávat i od pražského vystoupení. Na AC/DC sem v roce 2016 přišlo 60 tisíc lidí, na Guns N’ Roses loni 50 tisíc. Pražské publikum by mohlo zlomit vlastní rekord návštěvnosti prostoru na pláni nedaleko konečné stanice metra Letňany. V metropoli České republiky hráli „stouni“ naposledy před patnácti lety.

(dp) s využitím int

 

ROLLING STONES 2018 INFO 2

Jste zde: Úvod > Kultura > Rolling Stones vystoupí 4. července v Letňanech