Přijďte do PVA EXPO PRAHA za inspirací, sportem i zábavou

Navštivte největší jarní veletrhy bydlení, zahrad a designu v ČR

STR32 FOR HABITAT 2018 INFOVe dnech čtvrtek 22. března až neděle 25. března 2018 se na letňanském výstavišti uskuteční největší jarní veletrhy bydlení, zahrad a designu v ČR.

Inspiraci získáte od více než pěti set předních českých i zahraničních výrobců nábytku, doplňků, zahradních prvků a vybavení, interiérového a koupelnového designu. Souběh veletrhů FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR INTERIOR, DESIGN SHAKER, DESIGN V KOUPELNĚ a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY představí komplexní nabídku novinek a trendů pod jednou střechou.

Na místě se můžete zúčastnit soutěže o luxusní postel značky Materraso v hodnotě 175 tisíc Kč.

Více informací na www.forinterior.cz.

 

Největší cyklistický veletrh ve střední Evropě FOR BIKES zahájí cyklistickou sezonu začátkem dubna

STR32 FOR BIKES 2018 INFOJiž podeváté se otevřou brány PVA EXPO PRAHA pro všechny po zimě nedočkavé cyklisty na veletrhu FOR BIKES. V povelikonočním termínu pátek 6. dubna až neděle 8. dubna 2018 si na své přijdou nejenom ti, co si chtějí pořídit nové kolo, vybavení nebo oblečení, ale také návštěvníci, kteří chtějí něco více – zážitek, emoce.

Novinkami budou nejen dvě cyklistické exhibice – manažerská na skládacích kolech, historická na vysokých kolech, ale také dětské dopravní hřiště včetně programu BESIP Team. Tradičně pak budou veletrh doprovázet závody AUTHOR SILNIČNÍ KRITÉRIUM, MTB HERVIS RACE FOR BIKES pro širokou veřejnost, mezinárodní závody v Trialu, soutěže na U rampách Mercedes-Benz freestyle BMX funbox jam, škola odrazu na koloběžkách, dětské dráhy a také zajímavá stezka pro rodiče s dětmi.

Vstupenky v předprodeji na www.forbikes.cz/koupit.

 

Veletrhy pro celou rodinu premiérově doplní FOR HORSE

STR32 FOR HORSE 2018 INFOTýden poté bude PVA EXPO PRAHA patřit tradičnímu souboru veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY. Na jednu vstupenku můžete od čtvrtka 12. dubna do neděle 15. dubna 2018 navštívit celkem čtyři veletrhy, konkrétně veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, AKTIV 55+ a letošní novinku FOR HORSE.

Na své si zde přijde opravdu každý člen rodiny. Veletrhem s nejdelší tradicí je FOR KIDS s pestrou nabídkou potřeb, her a hraček pro děti a vybavením pro miminka.

Poosmé se bude v Letňanech konat veletrh FOR PETS, který nabídne vše pro čtyřnohé, dvounohé i beznohé domácí mazlíčky.

Třetím z veletrhů je veletrh AKTIV 55+, na němž mohou návštěvníci vidět řadu vystavovatelů, jejichž společným cílem je seniorům usnadnit život. FOR HORSE, jak již název napovídá, je zaměřen na koně.

Více informací na www.forfamily.cz.

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Přijďte do PVA EXPO PRAHA za inspirací, sportem i zábavou