Jarní rejdění aneb Na svatého Řehoře líný sedlák, který neoře

STR11 RAJNI REJDENI OC 2018Přijďte v pátek 30. března 2018 do Obchodního centra Letňany rejdit, tvořit a oslavovat příchod jara, nejkrásnější části roku!

Jarními soutěžemi, hledáním pokladů, tvorbou a hrou na pohádkové farmě vás provede Jarka Rychterová, zpěvačka a moderátorka rádia JUNIOR Český Rozhlas, která také zazpívá veselé písničky z pohádek i ze svého repertoáru. Písničky a dobrá nálada rozveselí dospělé i děti.

NA FARMĚ

Nejmenší návštěvníci budou moci hřebelcovat pohádkové koníky, omývat prasátka nebo krmit slepičky. Malí zahradní architekti, ale i jejich maminky a babičky, si budou moci pro radost vytvořit vlastní jarní zahrádky. Dospělí a milovníci selfíček se mohou vyfotit v Jarním foto-koutku v obřím vejci.

Součástí zábavných aktivit na Farmě bude i hledání velikonočního pokladu v kouzelných pytlích s pšenicí a senem s farmářkou, která hodným napoví.

Ti, kteří rádi tvoří, ocení jarní dílnu, ze které si odnesou domů krásné jarní dekorace. Rodiny s dětmi si vyzkoušejí, jak zvládnou podojit kravku v životní velikosti, nebo zda dokážou – metodou vypichování – vyrobit z plsti jarní maňásky a motivy, které dělaly už naše babičky a prababičky.

Ochuzeni nezůstanou ani milovníci kvízů – řemeslné hádanky z dob minulých budou opravdovou hádankářskou lahůdkou.

Přijďte se bavit a skotačit do OC Letňany!

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Jarní rejdění aneb Na svatého Řehoře líný sedlák, který neoře