Přijďte NA STAVBU do OC Letňany!

STR9 NA STAVBU OC DUBEN 2018Obchodní centrum Letňany otevřelo po Velikonocích unikátní herní část pro rodiče s dětmi s názvem NA STAVBĚ.

Člověk rád tvoří a hraje si, a to bez rozdílu věku. Protože většina obchodních center řeší zábavu svých nejmenších návštěvníků hřištěm nebo kinem, OC Letňany se rozhodlo být jiné a pro rodiny s dětmi zajímavější.

Zábavní formou zapojí návštěvníky do samotného procesu stavby, tvůrčí práce i aktivní hry v oblasti stavebnictví. Proto se už v dubnu můžete těšit na práci při stavbě domku, demolici koulí nebo pobíhání po obřím lanovém mostu, zapojení jeřábu nebo stavebního pásu do hry s vašimi dětmi. A také na stavební materiál i doplňky, ale i stavební lešení, které nabídne dětem šplh netradiční cestou.

„Na STAVBĚ“ bude nejen unikátní herní zónou v oblasti zábavy v obchodních centrech, ale také prvním krokem k tomu, aby OC Letňany bylo ještě originálnějším a zajímavějším centrem pro celé rodiny. Tvorba, kreativita a výzva jsou dnes obrovskými lákadly pro širokou věkovou skupinu od 0 do 99 let.

Zveme vás všechny NA STAVBU do OC Letňany.

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Přijďte NA STAVBU do OC Letňany!