Děti z MŠ Malkovského dostaly 156.500 korun

MŠ MalkovskéhoZ otevření prodejny Lidl v ulici Tupolevova se radují i děti z Mateřské školy Malkovského. Ty díky nákupům v první den otevření získaly od společnosti Lidl 156.500 korun.

Nákupy v nově otevřené prodejně Lidl v Praze 18 v ulici Tupolevova mohli zákazníci 26. února 2018 využít i pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala Mateřské škole Malkovského 50 korun.

Děti i paní učitelky se tak 7. března radovaly z celkové částky 156.500 Kč. Darované peníze školka použije na vybavení zahrady, a to zajímavým způsobem – vysází v ní totiž živé vrbové stavby, které dětem poslouží ke hře i odpočinku.

„Pro nás je podpora této mateřské školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale zejména obyvatelé Letňan a okolí, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme. Pro děti je číslo na darovacím šeku samozřejmě abstraktní, ale když jim paní ředitelka vylíčila, co za to pořídí, už se nemohou dočkat. A to je pro nás největší odměnou,“ okomentovala darovanou částku Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.

Text LIDL CZ

Jste zde: Úvod > Nejčtenější > Děti z MŠ Malkovského dostaly 156.500 korun