TJ Avia Čakovice pořádá nábor do oddílu házené

STR34 TJ AVIA CAKOVICE HAZENAMáte doma holku nebo kluka ve věku od 10 do 13 let? Má vaše dítě rádo hry s míčem a kolektivní sporty? Chcete pracovat na jeho fyzické přípravě? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, tak se s ním přijďte podívat na trénink oddílu národní házené.

Co oddíl nabízí?

• tři zkušební tréninky zdarma

• tréninky 1x až 2x týdně podle zařazení do jednotlivých oddílů

• podle šikovnosti do půl roku zapojení do aktivní hry/zápasů a turnajů o víkendech

Číst dál: TJ Avia Čakovice pořádá nábor do oddílu házené

Holky to dokázaly. V Letňanech se bude hrát extraliga!

STR34 HOLKY TO DOKAZALY SQUASHSquashistky letňanského sportovního klubu Squash Modrý Svět opět ovládly tabulku první ligy a postoupily do baráže o extraligu.

V té se utkaly s ostravskými extraligovými hráčkami. První náročnou bitvu sice kapitánka Jana Sigačevová prohrála 2:3 na sety, nicméně na kurtu nechala maximum.

Poté nastoupila jednička týmu Tereza Elznicová. Za stavu 0:2 na sety to nevypadalo dobře, ale Tereza se pak rozjela a podařilo se jí snížit na 1:2. Nejtěžší chvilka přišla ve čtvrtém setu, kdy měla soupeřka za stavu 9/10 mečbol, který mohl ukončit celou baráž v náš neprospěch. Tereza však náročnou chvíli zvládla, čtvrtý set otočila a rozhodující pátý set zcela ovládla: 1:1 na zápasy.

Číst dál: Holky to dokázaly. V Letňanech se bude hrát extraliga!

Rajawali Sakti: úspěšný oddíl karate nově i v Letňanech

STR34 RAJAWALI SAKTI seminarOddíl Rajawali Sakti byl založen v roce 1991 a od té doby vede tréninky karate pro všechny věkové skupiny s různým zaměřením v Praze 8 a v Čakovicích. Od září bude působit i v tělocvičně v Třinecké ulici, tedy nově i v Letňanech.

Karatisté z oddílu Rajawali Sakti si letos připsali na své konto řadu úspěchů. Posledním z nich byla medailová umístění v soutěži Fudokan Open Cup, která proběhla na začátku června v hale v Třinecké 650.

Mezinárodního semináře karate, který se pořádal pod vedením profesora Iliji Jorgy Soke 10 DAN ve dnech 2. a 3. června 2017 v Letňanech, se zúčastnili karatisté z České republiky, Rakouska a Německa. Soutěž Fudokan Open Cup, kterou organizoval domácí oddíl karate Rajawali Sakti, byla jeho vyvrcholením.

Číst dál: Rajawali Sakti: úspěšný oddíl karate nově i v Letňanech

Jste zde: Úvod > Sport