Ve Sport Agency Praha si mohou zatančit děti i dospělí

STR31 SPORT AGENCY JARO 2018 1Taneční klub Sport Agency Praha se zaměřuje především na dětské, juniorské a mládežnické páry, rádi tu ale přivítají i dospělé tanečníky.

„Všichni členové klubu Sport Agency Praha tančí rádi, a proto se scházejí čtyřikrát i pětkrát týdně v KD Letňanka, který se nachází v Rýmařovské ulici v centru Letňan,“ přiblížila Listům aktivity členů klubu jeho vedoucí magistra Gabriela Doležalová.

A pokračovala: „V Letňance se konají kurzy zaměřené na všechny věkové kategorie – od dětí po seniorské páry. Svůj kurz si tu najdete v případě, že chcete soutěžit v nejvyšší třídě, nebo naopak, když si chcete jen pravidelně zatančit, naučit se latindance či si vylepšit taneční styl. Snažíme se, aby si u nás přišli na své všichni, kdo mají o tanec zájem. Z těchto důvodů využíváme k výuce jak vlastní lektory, tak trenéry nejvyšších trenérských tříd. Mezi našimi trenéry jsou dokonce i porotci mezinárodních soutěží.“

Pokud máte zájem o jakékoliv informace, týkající se tanečních kurzů, zavolejte přímo Gabriele Doležalové, na tel. 777 800 234.

Text a foto Olaf Deutsch

 

Číst dál: Ve Sport Agency Praha si mohou zatančit děti i dospělí

Mužský tým Black Angels zakončil sezonu třetím místem

STR31 BLACK ANGELS JARO 2018 1Florbalový tým Black Angels opět překonal další milník v historii své existence. Mužský tým, který před třemi lety postoupil do druhé nejvyšší soutěže (I. liga) letos bojoval o postup mezi českou elitu do Tipsport Superligy.

Ze základní části postoupil tým z druhé pozice a ve čtvrtfinále si lehce poradil s pražským soupeřem Start98, když jej porazil 3:0 na zápasy. V semifinále je čekal další pražský tým, konkrétně Královské Vinohrady. Po třech zápasech za nepříznivého stavu 1:2 čekal muže čtvrtý zápas na hřišti Vinohrad. Chyběla minuta a půl do konce zápasu, letňanští Black Angels vedli 5:4, pak ale přišlo vyloučení, které je stálo výhru – v následujícím oslabení totiž dostali „Bleci“ gól a v prodloužení další.

Sezona tak skončila dříve, než se čekalo, do finále postoupil tým Vinohrad.

Ač zklamáni, přijali hráči Black Angels krásné 3. místo, které je také historických úspěchem. Tým teď má rok na přípravu na další pokus o postup do nejvyšší soutěže.

Číst dál: Mužský tým Black Angels zakončil sezonu třetím místem

Letňanský šermíř Pitra přivezl z Kanady bronz!

STR28 SERM PITRA UNOR 2018 1Šermíř Pavel Pitra z letňanského klubu SC Praha vybojoval na Světovém poháru v kanadském Vancouveru další medaili.

Po stříbru z roku 2015 a zlatu z družstev v roce 2017 zkompletoval svoji sbírku, když letos 17. února obsadil mezi 185 kordisty z celého světa 3. místo! Obrovský úspěch „českých barev“ potvrdil 5. místem junior Jakub Jurka z Dukly Olomouc.

Gratulujeme!

Text Martin Čapek

Foto Augusto Bizzi

Číst dál: Letňanský šermíř Pitra přivezl z Kanady bronz!

Jste zde: Úvod > Sport