Squash: pilná příprava přináší ovoce

STR31 SQUASH PRINASI OVOCEHráči letňanského klubu Squash Modrý Svět na sobě pilně pracují a doznívající squashová sezona jim přinesla další úspěchy na národním poli.

V kategorii dospělých si Tereza Elznicová upevnila postavení v top osmičce squashistek ČR, v dubnu navíc zaznamenala dosud nejlepší výsledek na mistrovském turnaji žen kategorie A, když v semifinále podlehla pozdější vítězce o pouhé dva body v rozhodujícím pátém setu, a nakonec vybojovala skvělé 3. místo.

Tereza je také pilířem prvoligového týmu žen, který letos skončil opět první a popere se o extraligovou příslušnost.

Daří se také juniorům. Tereza Šlehoferová je od ledna nepřetržitě jedničkou na žebříčku dívek do sedmnácti let, přitom úspěšně absolvovala přijímací zkoušky na gymnázium. Tereza je stabilním členem nejen našeho týmu žen, ale také juniorské reprezentace. Stejně jako desetiletý David Linhart, u kterého je počet medailových umístění hezký, důležitější však je, že ho hra baví.

Všichni jsou dobrým příkladem pro další juniory v klubu, které squash baví, například pro Matouše Bořila, Terezu Engelovou, Matouše Fialu, Vítka Heřmana, Anniku Valouchovou, Jana Víška a mnoho dalších.

Text Petr Steiner

Jste zde: Úvod > Sport > Squash: pilná příprava přináší ovoce