Více než pět set dospělých a dětí si zasportovalo na hřišti u Tupolevky

STR29 PETISTOVKA 1Již druhý ročník Dětského sportovního dne se konal v sobotu 13. května 2017 v areálu Základní školy Tupolevova.

Na děti tu čekalo několik sportovních a zábavných aktivit, ze kterých si odnesly nejen sladké odměny, ale i spoustu zážitků, a kde si užily pořádnou legraci.

Kromě sportovních disciplín byl pro děti připraven bohatý program – v průběhu odpoledne se postupně představili například kouzelník Cucíno se svými kousky nebo mistr Evropy a několikanásobný český šampion v yoyování Vašek Kroutil. V jeho workshopu si děti po vystoupení mohly yoyo samy vyzkoušet a také se mohly Vaška na cokoliv zeptat.

Vrcholem programu byla exhibice Sportovní akademie P&M vedené její zakladatelkou a mistryní České republiky, Evropy i světa Petrou Dočekalovu – Kadlecovou. Ta se svými svěřenkyněmi předvedla divákům několik sportovních sestav, ze kterých se tajil dech nejen dětem, ale i dospělým.

Poděkování za perfektní průběh akce patří jak organizátorům, tak všem rodičům, kteří dorazili se svými holčičkami a kluky na hřiště k Tupolevce v opravdu hojném počtu a zpříjemnili den sobě i svým ratolestem.

Už teď se můžete těšit na další, v pořadí již třetí ročník veselého sportovního odpoledne pro děti, které Perfect Concept ve spolupráci s městskou částí Praha 18 chystá na příští rok.

Text Daniel Přibil

Foto autor a Olaf Deutsch


STR29 PETISTOVKA 2

STR29 PETISTOVKA 3

STR29 PETISTOVKA 4

STR29 PETISTOVKA 5

STR29 PETISTOVKA 6

Jste zde: Úvod > Sport > Více než pět set dospělých a dětí si zasportovalo na hřišti u Tupolevky