Zahrádkáři a milovníci květin, nepřehlédněte!

Uzávěrka soutěže je již 30. září

STR23 SOUTEZ garden-2017Jak jsme vás již informovali, vyhlásila i letos MČ Praha 18 soutěž pro zahrádkáře a pěstitele O nejkrásnější okno, balkon, zahrádku či předzahrádku před bytovým domem.

Pokud trávíte svůj volný čas zkrášlováním svého okolí – zahrádky, balkonu nebo dokonce předzahrádky před bytovkou, kde bydlíte, anebo víte o někom, kdo by se mohl svou zahrádkou či balkonem pochlubit, vyfoťte je a fotky pošlete na radnici.

Kategorie: Zahrádka či předzahrádka * Balkon či okno * Předzahrádka před bytovým domem

Podmínky účasti v soutěži: Nemovitost se nachází na území Prahy 18 * Soutěžní okno, balkon či zahrádka jsou viditelné z ulice.

Číst dál: Zahrádkáři a milovníci květin, nepřehlédněte!

Spadli jste do dluhové pasti? Přijďte v pondělí na přednášku o oddlužení

STR18 OSOBNI BANKROT UPRAVDne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela Insolvenčního zákona. Podle této právní normy se ten, kdo nemá ukončené magisterské právní studium a bude si chtít podat k příslušnému soudu Návrh na oddlužení, bude nucen obrátit na advokáty, insolvenční správce a případně na notáře, soudní exekutory a na některé akreditované společnosti.

Dosud platilo, že takovéto Návrhy mohl vypracovat prakticky kdokoliv. Často se přitom stávalo, že lidé zaplatili za jejich vypracování i několik desítek tisíc korun a daná společnost či fyzická osoba jim Návrh zpracovala špatně a za případnou škodu neručila. Tito nešťastníci se následně dostali do konkurzu, což bylo pro ně samotné i pro jejich rodinu prakticky likvidační.

Uvažujete i vy o vyřešení své dluhové situace? Přijďte v pondělí 18. září v 17.30 hodin do letňanské knihovny. Koná se tu přednáška na téma „Oddlužení“, v jejímž průběhu získáte základní informace o insolvenčním zákoně (č. 182/2006 Sb.) ve světle jeho novely, účinné od 1. 7. 2017, a informace o výhodách i stinných stránkách oddlužení.

Číst dál: Spadli jste do dluhové pasti? Přijďte v pondělí na přednášku o oddlužení

Letňanští jubilanti (9/2017)

V červnu a červenci slavili:

DORTČERVEN

75 let:  Bendlová Alenka, Sedláček Josef, Švejdová Helena

80 let:  Furthner Miroslav, Radníková Vlasta, Radouch Miloš, Vlasáková Ludmila

85 let:  Zedníková Hana

90 let:  Herglová Marie

91 let:  Mrázková Miluška, Nejedlo Bohuslav

94 let:  Ing. Viktor Kovář, CSc.

Číst dál: Letňanští jubilanti (9/2017)

Jste zde: Úvod > Z radnice