Přívětivý úřad 2017: Letňany obhájily loňské prvenství

STR6 PRIVETIVY-URAD 2017 1V letošním roce proběhl již druhý ročník soutěže vyhlášené Ministerstvem vnitra ČR Přívětivý úřad. Jejím cílem je mapovat a hodnotit kvalitu a přívětivost služeb nabízených úřady obcí s rozšířenou působností.

Ve středu 17. května 2017 převzal tajemník úřadu Vladislav Gerhard z rukou náměstka ministra vnitra Josefa Postráneckého a ředitelky MHMP Martiny Děvěrové v Benešově u Prahy cenu za 1. místo v této soutěži.

„Jsem hrdý, že kolektiv zaměstnanců městské části Praha 18 obhájil loňské první místo v této vysoce prestižní soutěži,“ řekl k ocenění Vladislav Gerhard. „V rámci Prahy jsme předstihli i úřady daleko větších městských částí, například Prahy 6 a Prahy 13.“

Letos se do soutěže přihlásilo celkem 165 obcí a měst s rozšířenou působností, stejně jako vloni se hodnotilo na čtyřicet kritérií – mimo jiné se sledoval počet úředních hodin, zavádění moderních IT nástrojů, jako je elektronický objednávkový systém, nebo zveřejňování dokumentů na webových stránkách města.

-red-

Foto archiv MV ČR

 

STR6 PRIVETIVY-URAD 2017 2

Tajemník letňanského úřadu Vladislav Gerhard převzal cenu za 1. místo v soutěži Přívětivý úřad.

Jste zde: Úvod > Z radnice > Přívětivý úřad 2017: Letňany obhájily loňské prvenství